• pomoc prawna białystok
    PROFESJONALNA I SKUTECZNA POMOC PRAWNA

Kancelaria Adwokacka – Adwokat Justyna Targońska-Reduta

POMAGAM

Szanuję Państwa czas i pieniądze – koncentruje się na konkretnych działaniach zmierzających do skutecznego rozwiązania Państwa problemu bez potrzeby ponoszenia zbędnych kosztów.

DBAM O RELACJE

Dbam o harmonijną współpracę z każdym Klientem oferując pełne zaangażowanie w tworzeniu skutecznych rozwiązań prawnych oraz traktując każdego Klienta indywidualnie i priorytetowo.
doradzam

DORADZAM

Uwzględniając Państwa indywidualne oczekiwania i potrzeby przedstawiam w sposób zrozumiały opis sytuacji prawnej Klienta, ze wskazaniem najlepszego dla Niego rozwiązania, informując na wstępie o istniejącym zagrożeniu oraz potencjalnym ryzyku.
informuję

INFORMUJĘ

Dokładam wszelkich starań aby profesjonalizm i kultura współpracy spełniały Państwa oczekiwania, w tym celu na bieżąco informuję o stanie zleconych spraw, pozostając z Klientami w stałym kontakcie oraz zapewniając Im dyspozycyjność oraz całkowitą dyskrecję.

UNIKAM SCHEMATÓW

Skupiam szczególną uwagę na dokładnej analizie indywidualnej sytuacji Klienta oraz zrozumieniu Państwa potrzeb, co pozwala na precyzyjną identyfikację problemu oraz skuteczną realizację zaplanowanych działań.

ROZUMIEM

Skutecznie komunikuję się w językach obcych. Mam doświadczenie w obsłudze Klientów zagranicznych oraz prowadzę sprawy Polaków zamieszkujących za granicą.